Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі
