Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
