Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: id
nl: ID

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: - Select a field -
nl: - Veld selecteren -

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Content entity type ID
nl: Inhoudsentiteitstype-ID

en: Content entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Content entity revision ID
nl: Entiteitrevisie-ID
