Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: List
pt: Lista

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Entity bundle
pt: Pacote de entidades

en: Content entity type ID
pt: ID do tipo de entidade do conteúdo

en: Content entity ID
pt: ID da entidade do conteúdo

en: Content entity revision ID
pt: ID de revisão da entidade de conteúdo
