Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
