Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
