Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Dependencies
be: Залежнасці
