Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Content entity type ID
ca: ID del tipus d'entitat de contingut

en: Content entity ID
ca: ID de l'entita de contingut
