Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Content entity type ID
et: Sisuolemi tüübi ID

en: Content entity ID
et: Sisuolemi ID

en: Content entity revision ID
et: Sisu olemi redaktsiooni ID
