Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Dependencies
gl: Dependencias
