Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Dependencies
gu: આધારિત
