Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: List
ja: リスト

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Custom
ja: カスタム

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル

en: Content entity type ID
ja: コンテンツのエンティティタイプID

en: Content entity ID
ja: コンテンツのエンティティID

en: Content entity revision ID
ja: コンテンツのエンティティリビジョンID
