Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: id
kn: ಐಡಿ
