Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Custom
pl: Własne

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Content entity type ID
pl: ID typu encji zawartości

en: Content entity ID
pl: ID encji zawartości

en: Content entity revision ID
pl: ID wersji encji zawartości
