Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Content entity type ID
ro: ID-ul tipului entității de conținut

en: Content entity ID
ro: ID-ul entității de conținut

en: Content entity revision ID
ro: ID-ul reviziei entității de tip conținut
