Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Custom
ru: Собственная

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: Content entity type ID
ru: ID типа сущности содержимого

en: Content entity ID
ru: ID контента

en: Content entity revision ID
ru: ID редакции контента
