Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Dependencies
sk: Závislosti
