Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Custom
sl: Prilagojeno
