Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Custom
sq: E personalizuar
