Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Dependencies
ne: आश्रित
