Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
