Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Custom
bg: Персонализиран
