Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Entity type
da: Entity-type

en: Dependencies
da: Afhængigheder
