Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Custom
he: מותאם

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Dependencies
he: תלויות
