Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Content entity type ID
hu: Tartalmi entitástípus azonosítója

en: Content entity ID
hu: Tartalomentitás azonosítója

en: Content entity revision ID
hu: Tartalomentitás változatazonosítója
