Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
