Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو
