Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: List
mr: यादी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: ID
mr: आय डी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
