Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: List
fa: سجل

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
