Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Dependencies
sr: Зависности
