Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: id
sv: ID

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket
