Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง
