Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: List
tr: Liste

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)

en: Content entity type ID
tr: İçerik varlığı tipi kimliği

en: Content entity ID
tr: İçerik varlığı kimliği

en: Content entity revision ID
tr: İçerik varlığı düzeltme kimliği
