Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
