Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: List
uk: Список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Content entity type ID
uk: ID типу сутності вмісту

en: Content entity ID
uk: ID сутності вмісту

en: Content entity revision ID
uk: ID редакції сутності вмісту
