Exportable controllers (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -
