Exportable controllers (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Path
ca: Camí

en: Active
ca: Actiu

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Permission
ca: Permís

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
