Exportable controllers (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Permission
eu: Baimena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
