Exportable controllers (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Path
ro: Cale

en: Active
ro: Activ

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Permission
ro: Permisiune

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
