Exportable controllers (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Path
ta: பா​தை

en: Active
ta: இயங்கும்
