Exportable controllers (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Permission
te: అనుమతి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
