Exportable controllers (1.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
