Exportable controllers (1.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Active
el: Ενεργό

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Permission
el: Άδεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
