Exportable controllers (1.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Path
gl: Ruta

en: Active
gl: Activo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Permission
gl: Permiso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -
