Exportable controllers (1.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Active
km: សកម្ម

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
