Exportable controllers (1.0.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Path
nl: Pad

en: Active
nl: Actief

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
