Exportable controllers (1.0.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Path
nn: Sti

en: Active
nn: Aktiv

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
