Exportable controllers (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Permission
ps: اجازه

en: - Select -
ps: - غوره -
