Exportable controllers (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Active
sq: Aktiv

en: Permission
sq: Të drejta
