Exportable controllers (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД
